Додайте товари для порівняння
Укр
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Затискачі медичні

Медичний затискач Москіт, Більрота, Кохер: види та основні характеристики

Затискачі хірургічні, медичні широко використовуються в таких галузях, як травматологія, офтальмологія та ін. Найчастіше медичний затискач застосовується у хірургії. Незважаючи на те, що хірургічні затискачі прийнято відносити лише до допоміжних медичних інструментів, вони є незамінними при затиску тканин і органів під час оперативних втручань. Інструмент являє собою  замок, який розділяє прилад на дві робочі частини. У прикільцевій, найчастіше, розташована кремальєра. Це такий елемент, який виконує автоматичну функцію затискання тканин. У нас Ви зможете придбати затискач прямий, затискач вигнутий. Як правило, затискачі хірургічні (кровоспинні) умовно ділять на 4 види: Москіт, Більрота, Кохер і затискач судин у глибоких порожнинах. Хірургічний затискач купити високої якості, отже, придбати зносостійкий, довговічний інструмент, обов'язково з нержавіючої сталі. Наш інтернет-магазин medem.ua представляє величезний вибір професійних медичних інструментів, серед яких можна вибрати та купити медичний затискач! Пропонуємо скоріше перейти в меню на сайті та ближче ознайомитись з асортиментом!

У каталозі магазину medem.ua до замовлення доступні різні затискачі:

затискач Москіто прямий, вигнутий - відрізняється особливо тонкими губками та трикутною формою браншів;

затискач Більрот – виділяється загостреними трапецієподібними браншами, на яких використовуються спеціальні нарізки для акуратного захоплення тканин;

затискач Кохер один двозубий - гострі зубчики на двох браншах у зімкнутому положенні щільно прилягають один до одного, за рахунок чого, виходить міцно утримувати тканини.

Крім вищеперечеслених інструментів, у нас також є допоміжні затискачі:

Корнцанг вигнутий – виділяється вигнутими браншами, а також овальними робочими губками з насічкою. Інструмент слугує для захоплення різних матеріалів;

затискач Микулича з кремальєрою – необхідний для прикріплення білизни до очеревини.

Бажаєте хірургічний затискач купити прямо зараз? Переходьте на сторінки сайту medem.ua та оформлюйте замовлення всього в кілька кліків!

 

Вгору
,